Fotoselli Cam Kapılar

Deha Otomatik Kapı Sistemleri, her türlü Fotoselli Cam Kapı Sistem ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Detaylı bilgi ve fiyatlarımız için 0 (224) 232 24 29 – 0 (532) 561 24 29 nolu telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Fotoselli kapı : 

Tek kanatlı fotoselli kapı veya çift kanatlıfotoselli kapı sistemlerinin, duvar veya kendi sabiti üzerine kayarak açılması mümkündür. Fotoselli kapı detayı , uygulama şekilleri ile çok geniş bir yelpaze sunmaktadır.Fotoselli kapı (otomatik kayar kapı) ölçüleri minimum 700mm – maksimum 3000mm ölçülerinde açıklık sağlanabilmektedir.
Fotoselli teleskopik kapı : Tek veya çift yöne, duvar veya kendi sabiti üzerine kayarak açılması mümkündür. Teleskopik kapılar tek yöne iki ,çift yöne dört kanat kaydırarak koridor tipi kısıtlı genişlik ölçüleri olan uygulama alanları için çoğunlukla ideal çözüm olanaklarını sunmaktadırlar.

 

Fotoselli akordiyon kapı:

 

Teleskopik kapılar gibi dar koridor ve benzer koşullarda kullanmak için tasarlanmış bu kapılar ,genellikle teleskopik kapıların açtığı mesafenin yetersiz olduğu durumlarda tercih edilmektedir.

 

Yangına dayanıklı fotoselli kapı :

 

30 dakikaya kadar yangına dayanabilen sertifikalı kaba gilgen kayar kapılar duman sızdırmazlık özelliğine de sahiptir. Amaca göre iki özellik bir arada olabildiği gibi ,sadece duman sızdırmazlık özelliğini içerecek şekilde de tercih edilebilmektedir.

 

Panik açılır fotoselli kayar kapı ( Breakout kapı ) :

 

Yangın ve benzeri panik hallerinde insanların olabildiğince hızlı ve güvenli bir şekilde tahliye edilmelerini sağlayan antipanik kapılardır. Çıkış yönünde üzerine baskı uygulanmasıyla kanatların 90 derece dışa açılması veya redundante denen başka bir yöntemle insanların tahliyesi sağlanır.

 

Fotoselli ameliyathane kapısı ve sedye transfer kapısı :

 

Steril ve yarı steril hijyenlik gerektiren ortamlarda, kanatları antibakteriyel MDF-Lam, compakt laminat veya paslanmaz yüzeyli imal edilen kapılardır. fotoselli sedye transfer uygulamalarına yönelik kanatları çift parçadan imal edilebilmekte veya kanat önüne sedye transfer bölmesi yapılabilmektedir.

 

Dairesel fotoselli kapılar :

 

Dairesel veya bombeli fotoselli kapı olarak bilinen kavisli kayar kapı sistemleridir.Tam daire ,yarım daire veya yay şeklinde ,uygulama biçimine göre iç ve dış bükey olarak tercih edilebilmektedir.

 

90 derece kapı otomasyonu :

 

Mevcut oda ve bina giriş kapılarına uygulanabileceği gibi ,90 derece tercih edilecek otomatik kapı planlamalarında ,tek veya çift kanat olarak uygulamaları yapılabilen ve zengin aksesuarlarla her ihtiyaca cevap veren pratik bir üründür.

 

Isı yalıtımlı otomatik kayar kapılar :

 

Klimatize ortamların yalıtılmasında ,ısı yalıtımlı cepheleri tamamlamaya yönelik bir üründür. Isı yalıtımlı çift cam kullanımına uygun olarak tasarlanan Monador 200s profil sistemi ile donatılmış otomatik kayar kapı sistemidir.